حسام رسولیان

هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد

امروز تو این پست درباره برنامه نویسی نمیخوام صحبت کنم و قصد دارم یکم درباره مسایل دیگه بنویسم.

حدود دو سال هست که این وب سایت و من راه اندازی کردم و در ابتدا روی دامین com بودیم و بعد به ir مهاجرت کردیم. هدفم از ایجاد این وب سایت دو بخش اصلی بود, یکی برای نمایش رزومه و نمونه کارهام و دومی ایجاد بخش بلاگ برای آموزش های کوتاهی که منبع فارسی مناسبی در اینترنت ندارند.

دوستانی که از سایت های مختلف مثل فرانش یا از طریق بلاگ همین آتیس کد آموزش های بنده و میبینند بعضی اوقات دچار مشکل می شوند و نیاز دارند که سوال های خودشون و بپرسند که همیشه با حوصله سعی کردم تا جایی که در توانم هست راهنمایی کنم این عزیزان را اما دوستان دقت کنید سوال بپرسیدن روش داره! جا و مکان داره!

این درست نیست که سوال ها و مشکلاتی که در پروژه ها بهش برخورد میکنید و از طریق تلگرام و شماره شخصی من بپرسید. برای پرسیدن سوال باید زیر همان مطلب کامنت ارسال کنید یا اگر مشکلتون پیچیده تر هست از ایمیل و فرم تماس با ما استفاده کنید. شماره تلفن و من قرار دادم برای کسایی که پروژه به من سپرده اند تا ارتباط مستقیم داشته باشیم.

در هیچ وب سایتی و در هیچ جایی از دنیا پیغام خصوصی برای رفع مشکل نیست.

به همین دلیل از امروز من شرمنده دوستانی میشوم که سوال های برنامه نویسی خودشون و از طریق تلگرام یا تماس مطرح میکنند میشوم چون نمیتونم جواب بدم.

پس لطفا با ارسال کامنت یا استفاده از فرم تماس با ما سوالات خودتون و مطرح کنید.

با تشکر.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *